Warzywa prosto od rolnika

Mamy zdrowe
jedzenie

Nasza historia

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą produkty najwyższej jakości, a naszą pasją są Klienci. Hmm to już było. To może inaczej. Klika lat temu zaczynaliśmy od stolika z truskawkami. O nie to też już było. To może tak.

Historia naszej firmy nie sięga wielu lat. W 2016 roku zaczęliśmy swoją owocowo –warzywną przygodę. Podpatrując bardziej doświadczonych kolegów i ucząc się na wielu własnych błędach poznaliśmy podstawy tej pracy i co roku rozwijaliśmy swoją działalność. Dziś Kramik Franusia to sklep stacjonarny i innowacyjny sklep internetowy – stworzony specjalnie dla wygody naszych Klientów.

Na co dzień wszystko przechodzi przez nasze ręce. Oprócz ciągłego ulepszania tego, co zostało już zrobione, poszukujemy lokalnych producentów, kupujemy, pakujemy, odpowiadamy na maile, robimy zdjęcia naszych produktów i prowadzimy fanpage na facebooku. Dlatego tak cieszy nas każdy zakup i każde miłe słowo naszych Klientów.

Wiele lat temu połączyła nas przyjaźń, później za sprawą Franusia właśnie – staliśmy się rodziną jako jego tata i tata chrzestny. Dzisiaj wybór nazwy nie byłby już tak łatwy, w chwili obecnej na stanie oprócz Frania mamy Jasia, dwóch Antonich i dwie żony ? a jak powszechnie wiadomo za każdy sukcesem mężczyzny stoi kobieta i bez nich nie byłoby naszej firmy w obecnym kształcie.

Atuty

Darmowa wysyłka
od 79 zł
100%
zadowolonych klientów
Wysoka jakość
produktów
Realizacja zamówienia
nawet tego samego dnia