Zestawy prezentowe

Zestawy prezentowe – podaruj wyjątkowy prezent z dostawą do domu.

Pokaż wszystkie 5 rezultaty

Skrzyneczka Franusia

59,00 
za sztukę

Brak w magazynie

Skrzyneczka Franusia

59,00 
za sztukę

Brak w magazynie

Skrzyneczka Franusia to idealny prezent dla każdego dziecka! Jest to nie tylko zdrowa, ale i smaczna niespodzianka, która może być świetną alternatywą dla niezdrowych słodyczy.

 

Skrzyneczka herbaciana

69,00 
za sztukę

Wiele osób nie wyobraża sobie wieczoru bez kubka gorącej herbaty i właśnie z myślą o nich powstała skrzyneczka herbaciana. Doskonałe ekologiczne herbatki polecane do sporządzania smacznych, aromatycznych naparów oraz miód z cytryną jako wyjątkowe dopełnienie każdej herbaty nie tylko ze względu na niezwykły smak, lecz także działanie rozgrzewające i poprawiające odporność.

Skrzyneczka kawowa

65,00 
za sztukę

Skrzyneczka kawowa to świetny pomysł na prezent dla wielbicieli kawy! Picie ekologicznej kawy żołędziówki w naszym porcelanowym Kubku Kramik Franusia z dodatkiem miodu z przyprawami sprawi, że każdy rozpocznie dzień lepiej, smaczniej i zdrowiej!

Skrzyneczka malinowa

69,00 
za sztukę

Skrzyneczka malinowa zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dlaczego? Otóż miód malinowy należy do najbardziej cenionych, a zarazem najrzadszych i najtrudniej dostępnych. Ponadto ekologiczna herbata malinowa, która powstaje ze specjalnie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości, ręcznie pakowanych składników oraz sok bio z malin 100% wytrawny, intensywny, mocny – nie sposób go nie pokochać!

 

Zapakuj na prezent

10,00 
za sztukę

Podaruj wyjątkowy prezent i zapakuj nasze produkty w piękne pudełko upominkowe (największe pudełko o wymiarach 30cm x 30cm x 17cm).

Loading