Dżemy i konfitury z dowozem do domu

Dżemy i konfitury bez zbędnych dodatków z najwyższej jakości owoców.

Pokaż 1–15 z 20 wyników

Borówka brusznica 200g Stefan Skwierawski

7,49 
za sztukę

Przetwory z borówki odznaczają się wybornym smakiem i przyjemnym aromatem. Dzięki zawartości substancji czynnych, a zwłaszcza glikozydu arbutyny działa moczopędnie i odkażająco, powoduje też energiczniejsze wydalanie szkodliwych dla organizmu produktów przemiany materii.

 

Borówka całe owoce 360g Stefan Skwierawski

15,99 
za sztukę

Leki arbutynowe stosuje się w stanach zapalnych, zakażeniach dróg moczowych i pęcherza. Liść borówki brusznicy wchodzi w skład mieszanki Urosan.
Przetwory z borówki odznaczają się wybornym smakiem i przyjemnym aromatem. Dzięki zawartości substancji czynnych, a zwłaszcza glikozydu arbutyny działa moczopędnie i odkażająco, powoduje też energiczniejsze Wydalanie szkodliwych dla organizmu produktów przemiany materii.

Borówka z gruszką po pomorsku 300g Stefan Skwierawski

10,99 
za sztukę

Całe owoce borówki brusznicy zatopione w delikatnym słodkim przecierze z gruszki. Produkt deserowy z przeznaczeniem do bezpośredniego spożycia, lub jako dodatek do gofrów, lodów itp. Produkt pasteryzowany.

 

Konfitura ekstra z czarnej porzeczki 200g Stefan Skwierawski

6,49 
za sztukę

Czarna Porzeczka ma właściwości przeciwzapalne, napotne i moczopędne. Owoce są bogate w witaminę C i PP, argininę, kwas asparaginowy i glutaminowy. Pomagają w procesach przemiany materii i zwiększają odporność organizmu. Porzeczka działa korzystnie na schorzenia dróg moczowych i pęcherza, nieżyty żołądka i jelit.

Konfitura ekstra z jagody 200g Stefan Skwierawski

6,49 
za sztukę

W/g literatury borówka czernica ma spore znaczenie w medycynie oficjalnej i w lecznictwie ludowym. Czernice albo wytworzone z nich preparaty regulują działanie naczyń kapilarnych oczu, dzięki czemu poprawiają ostrość widzenia. Przeznaczenie głównie cukiernicze – ciasta, torty i nadzienie pierogów.

Konfitura ekstra z malin 200g Stefan Skwierawski

6,49 
za sztukę

Malina jest bogata w witaminy C, E, B1, B2, B6 oraz minerały potas, magnez, wapń, żelazo. Owoce malin mają właściwości przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, antywirusowe oraz antybakteryjne. Pomaga w początkowym stadium przeziębienia i grypy. Malina obniża bardzo skutecznie ciśnienie tętnicze.

Konfitura ekstra z moreli 200g Stefan Skwierawski

6,49 
za sztukę

Łagodny, przyjemny i wyraźnie morelowy smak. Idealnie nadaje się do kanapek, naleśników i nadzienia cukierniczego. Morele są nie tylko bardzo smaczne, ale także sprzyjają zdrowiu i urodzie. Pozytywnie wpływają na ciśnienie, trawienie i pracę nerek.

Konfitura ekstra z truskawek 200g Stefan Skwierawski

6,49 
za sztukę

Truskawki poprawiają apetyt, gaszą pragnienie, leczą ból gardła i chrypkę. Przynoszą ulgę w zaburzeniach układu moczowego i polepszają trawienie.

Konfitura ekstra z wiśni 200g Stefan Skwierawski

6,49 
za sztukę

Konfitura z wiśni, najlepsza do gofrów, tostów, na kanapki, jako nadzienie do pączków, świetnie smakuje z mięsem.

Mus jagodowy 200g Stefan Skwierawski

6,49 
za sztukę

Mus jagodowy 200g, sporządzony z 71g owoców na 100g produktu. Produkt pasteryzowany. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 7 dni.

Promocja

Przetwór owocowy czarna porzeczka 100% 190g Oryginalna Spiżarnia

8,99  6,99 
za sztukę

Produkt owocowy z czarnych porzeczek, słodzony zagęszczonym sokiem z białych winogron. Produkt pasteryzowany.

Przetwór owocowy malina 100% 190g Oryginalna Spiżarnia

8,99 
za sztukę

Produkt owocowy z malin, słodzony zagęszczonym sokiem z białych winogron. Pasteryzowany.

 

Promocja

Przetwór owocowy rabarbar – truskawka 100% 190g Oryginalna Spiżarnia

8,99  6,99 
za sztukę

Produkt owocowy z rabarbaru i truskawek, słodzony zagęszczonym sokiem z białych winogron. Produkt pasteryzowany.

Loading